Kontakt

Logo

Naslov: Gorenjska c. 41,
4240 Radovljica
E-Mail: bps.radovljica@gmail.com
Informacije: 040 673 024

Rezultati tekmovanj

Rezultate tekmovanj si lahko ogledate na spletni strani PLESNE ZVEZE:

http://www.plesna-zveza.si/moderni-tekmovalni-plesi/rezultati-tekmovanj-mtp-online/

 

2010

Državno prvenstvo 2010
Orientalski/ Show Solo Članice Nika Mlakar 1. Mesto
Orientalski/ Solo Članice Nika Mlakar 1. Mesto
Orientalski/ Pari Člani Nika Mlakar - Sara Vujinović 1. Mesto
Orientalski/ Male Skupine Člani Flowers 1. Mesto
Hip Hop Solo Pionirke Višnar Laura 1. Mesto
Hip Hop Pari Pionirji Lampe Taša - Omerzo Ela 1. Mesto
Hip Hop Solo Članice Urek Vesna 1. Mesto
Hip Hop Solo Mladinci Kunšek Gašper 1. Mesto
Hip Hop Pari Mladinci Bolčič Nika - Kunšek Gašper 1. Mesto
Electric Boogie Solo Mladinci Kranjčan Žigan 1. Mesto
Disco Dance Solisti Člani Gostinčar Jure 1. Mesto
Show Dance Solisti Člani Gostinčar Jure - Kristusov Pasijon 1. Mesto
Street Show/ Solo Mladinci Gašper Kunšek 1. Mesto
Street Show/ Formacije Mladinci The Girl Who Lived In The Tree 1. Mesto
Modern/ Solo Članice Sara Mlakar 1. Mesto
Modern/ Pari Člani Jure Gostinčar - Sara Mlakar 1. Mesto
Orientalski/ Solo Članice Sara Vujinović 2. Mesto
Orientalski/ Formacije Člani Pharaonic Carnival 2. Mesto
Hip Hop Solo Pionirke Štucin Maša 2. Mesto
Hip Hop Pari Pionirji Višnar Laura - Štucin Maša 2. Mesto
Hip Hop Solo Člani Urek Roman 2. Mesto
Hip Hop Male Skupine Mladinci 1B&Gs 2. Mesto
Hip Hop Solo Mladinke Bolčič Nika 2. Mesto
Disco Dance Male Skupine Mladinci Fdc Disco Juniors 2. Mesto
Disco Dance Male Skupine Člani Disco Ladies 2. Mesto
Show Dance Male Skupine Člani Šalamun 2. Mesto
Show Dance Solistke Članice Mlakar Sara 2. Mesto
Disco Dance Male Skupine Pionirji Fdc Disco Kidz 2. Mesto
Street Show/ Male Skupine Mladinci Ninjas 2. Mesto
Modern/ Male Skupine Člani Telo + Duša = Človek 2. Mesto
Orientalski/ Solo Članice Tamara Kolenc 3. Mesto
Hip Hop Solo Pionirke Hrnčič Emanuela 3. Mesto
Hip Hop Formacije Člani Dante´S Inferno - Hell 3. Mesto
Hip Hop Pari Člani Urek Vesna - Božič Tina 3. Mesto
Hip Hop Formacije Mladinci Doesn´T Matter Who´S Wrong Or Right 3. Mesto
Hip Hop Male Skupine Mladinci Ftw 3. Mesto
Disco Dance Pari Pionirji Mihalič Metka - Černac Janet 3. Mesto
Jazz/ Pari Mladinci Maja Pogačar - Klavdija Koren 3. Mesto
Street Show/ Solo Pionirke Laura Višnar 3. Mesto
Jazz/ Male Skupine Člani Just Jazz 3. Mesto
Street Show/ Formacije Pionirji Šolarčki 3. Mesto
Ep Jazz In Modern – Novi Sad (22.-24.4.2010)
Jazz Male Skupine Mladinci Music 3. Mesto
Jazz Male Skupine Člani Just Jazz 4. Mesto
EP v Amsterdamu, 10.-13.6.2010
Hip Hop Pari Mladinci Bolčič Nika - Kunšek Gašper 1. Mesto
Hip Hop Formacije Mladinci Generali 3. Mesto
Hip Hop Male Skupine Mladinci Ftw 4. Mesto
Hip Hop Solo Mladinke Bolčič Nika 4. Mesto
Svetovni pokal v show danceu, Zagreb, 25.-27.6.2010  
Show Dance Solisti Člani Gostinčar Jure - Kristusov Pasijon 4. Mesto
Show Dance Male Skupine Člani Šalamun 4. Mesto
EP Orient Cervia, 26.7.-1.8.2010
Orient Male Skupine Člani Flowers 1. Mesto
Orient Formacije Člani Pharaonic Carnival 1. Mesto
Orient Pari Člani Mlakar Nika - Vujinović Sara 1. Mesto
Svetovni pokal Cervia, 26.7.-1.8.2010
Hip Hop Pari Člani Veselčič Monika - Gostinčar Jure 1. Mesto
Disco Male Skupine Mladinci Fdc Juniors 1. Mesto
Hip Hop Solo Mladinke Bolčič Nika 1. Mesto
Hip Hop Solo Mladinci Kunšek Gašper 1. Mesto
Hip Hop Pari Mladinci Bolčič Nika - Kunšek Gašper 1. Mesto
Hip Hop Male Skupine Mladinci Ftw 1. Mesto
Show Dance Pari Člani Mlakar Sara - Gostinčar Jure 2. Mesto
Show Solo Člani Gostinčar Jure 2. Mesto
Disco Solo Člani Gostinčar Jure 2. Mesto
Disco Pari Mladinci Jakopič Tia - Jerman Eneja 4. Mesto

2009

Svetovni pokal v Show Danceu, Portorož, 18. - 20.6.2009
  Tekmovalec/skupina Uvrstitev
Show/ Solo Članice Maša Kunšek /Vdova 2. Mesto
EP v Kopru, 2. - 5.7.2009
  Tekmovalec/skupina Uvrstitev
Hip Hop Solo Mladinci Gašper Kunšek 1. Mesto
Hip Hop Male Skupine Člani Abismo 1. Mesto
Hip Hop Pari Mladinci Gašper Kunšek - Nika Bolčič 2. Mesto
Hip Hop Formacije Mladinci Mafija 2. Mesto
Hip Hop Formacije Člani Funeral 4. Mesto
EP/SP v DD in SDS - Bratislava, 8.-12.9.2009
Svetovno Prvenstvo    
  Tekmovalec/skupina Uvrstitev
Street Show/ Solo Mladinci Gašper Kunšek 2. Mesto
Street Show/ Formacije Člani Titanic Ali Zakaj Trst Ni Naš 4. Mesto
SP v HH, EB in BD - Kalisz, 23.-27.9.2009
  Tekmovalec/skupina Uvrstitev
Hip Hop/ Solo Mladinci Gašper Kunšek 2. Mesto
Hip Hop/ Formacije Mladinci Mafija 2. Mesto
Hip Hop/ Pari Mladinci Gašper Kunšek - Nika Bolčič 3. Mesto

2008

Državno prvenstvoKategorijaKlubUvrstitev
       
Disco/ Formacije Člani Something Different Bps 1. Mesto
Disco/Solo Članice Alja Ferjan Bps 1. Mesto
Hip Hop/ Solo Člani Roman Urek Bps 1. Mesto
Hip Hop/Male Skupine Mladinci Express Bps 1. Mesto
Hip Hop/Pari Mladinci Vesna Zupanc - Maša Kunšek Bps 1. Mesto
Hip Hop/Pari Pionirji Nika Bolčič - Gašper Kunšek Bps/Fdc 1. Mesto
Street Show/ Male Skupine Člani Perfect Illusion Bps 1. Mesto
Street Show/ Male Skupine Mladinci Resident Evil Bps 1. Mesto
Street Show/ Solo Člani Roman Urek Bps 1. Mesto
Street Show/ Solo Mladinke Maša Kunšek Bps 1. Mesto
Disco Formacije/Mladinci Music Box Bps 2 .Mesto
Disco/Solo Mladinke Maša Kunšek Bps 2. Mesto
Hip Hop Formacije/Člani 2 Pinga Ponga Bps 2. Mesto
Hip Hop Formacije/Mladinci Warriors Bps 2. Mesto
Hip Hop/ Formacije Člani Poroka Ali Kdo Je Vidku Napravil Srajčico Bps 2. Mesto
Hip Hop/ Male Skupine Člani Bps Ex B'Girls Bps 2. Mesto
Hip Hop/ Pari Člani Roman Urek - Nejc Zadnikar Bps 2. Mesto
Hip Hop/ Solo Članice Tina Božič Bps 2. Mesto
Hip Hop/ Solo Mladinke Maša Kunšek Bps 2. Mesto
Show/ Solo Mladinke Maša Kunšek - Ujeti Spomini Bps 2. Mesto
Step/Trio Mladinci Blejski Plesni Studio Bps 2. Mesto
Street Show/ Pari Mladinci Vesna Zupanc - Maša Kunšek Bps 2. Mesto
Disco/Male Skupine Mladinci Disco Ladies Bps 3. Mesto
Disco/Pari Mladinci Vesna Zupanc - Tamara Sefič Bps 3. Mesto
Disco/Solo Članice Katja Heberle Bps 3. Mesto
Hip Hop/Pari Pionirji Eva Šuštaršič - Anuša Kraigher Bps 3. Mesto
Jazz/ Solo Članice Mateja Mihelič Bps 3. Mesto
Show/ Solo Pionirji Kristijan Švab - Tenisač Bps 3. Mesto
Show/Male Skupine Mladinci Kapljica Bps 3. Mesto
Street Show/ Male Skupine Člani Misli Bps 3. Mesto
Street Show/ Pari Člani Karin Jeglič - Roman Urek Bps 3. Mesto
Street Show/ Solo Mladinke Karmen Žbogar Bps 3. Mesto
EP v street disciplinah - Kalundborg, Danska (10.-12.10.2008)    
Hip Hop/Pari Pionirji Nika Bolčič - Gašper Kunšek Bps/Fdc 1. Mesto
Hip Hop/ Solo Pionirji Gašper Kunšek Bps 2. mesto
Hip Hop/ Formacije Člani Poroka Ali Kdo Je Vidku Napravil Srajčico Bps 2. Mesto
Hip Hop Formacije/Mladinci Warriors Bps 3. Mesto
Svetovno Prvenstvo      
Street Show/Solo Pionirji Gašper Kunšek Bps 1. Mesto
Street Show/Male Skupine Mladinci Perfect Illusion Bps 1. Mesto
Street Show/Solo Člani Roman Urek Bps 3. Mesto

2007

DRŽAVNA PRVENSTVA
       
Disco/Formacije Mladinci Blejski Plesni Studio Bps 1. mesto
Disco/Male Skupine Mladinci Blejski Plesni Studio Bps 1. mesto
Hip Hop/Solo Pionirji Gašper Kunšek Bps 1. mesto
Step/Trio Mladinci Charleston Bps 1. mesto
Disco/Pari Mladinci Vesna Zupanc - Tamara Sefič Bps 2. mesto
Hip Hop Formacije Člani 2 The Day After Tommorow ... Maybe Bps 2. mesto
Show/Pari Pionirji Tjaša Mencinger - Aleša Sodja Bps 2. mesto
Disco/Male Skupine Člani Blejski Plesni Studio Bps 3. mesto
Disco/Pari Člani Tina Božič - Mateja Mihelič Bps 3. mesto
Disco/Solo Članice Katja Heberle Bps 3. mesto
Hip Hop Formacije Člani Fifty - Fifty Bps 3. mesto
Hip Hop Formacije Mladinci Ice Box Bps 3. mesto
Hip Hop/Male Skupine Mladinci Blejski Plesni Studio Bps 3. mesto
Hip Hop/Male Skupine Pionirji Bps Bps 3. mesto
Show Formacije Mladinci Izložbeno Okno Bps 3. mesto
Show/Pari Mladinci Vesna Zupanc- Maša Kunšek Bps 3. mesto
Show/Pari Pionirji Maruša Odar - Pia Mrak Bps 3. mesto
Step/Male Skupine Mladinci Blejski Plesni Studio Bps 3. mesto
Evropsko prvenstvo - Gradec (29.6.-1.7.2007)    
Hip Hop/Solo Pionirji (42) Gašper Kunšek Bps 4. mesto
       
Svetovno prvenstvo v street plesih, Bremen (3. - 7.10.2007)    
Hip Hop Solo Pionirji Gašper Kunšek Bps 2. mesto
       

2006

Državno prvenstvo 2006
Disco Dance Male Skupine Pionirji BPS 1. mesto
Disco Dance Solo Članice Urek Vesna 1. mesto
Disco Dance Male Skupine Člani Blejski Plesni Studio 1. mesto
Hip Hop Solo Pionirji Kunšek Gašper 1. mesto
Show Dance Solo Pionirke Tišlar Lana 1. mesto
Show Dance Pari Pionirji Ahačič Špela - Jekovec Špela 1. mesto
Hip Hop Male Skupine Mladinci BPS A 2. mesto
Disco Dance Male Skupine Mladinci BPS 2. mesto
Disco Dance Pari Mladinci Zupanc Vesna - Sefič Tamara 2. mesto
Disco Dance Solo Mladinke Heberle Katja 2. mesto
Break Dance Battle Mladinci Take A Break 2. mesto
Hip Hop Pari Člani Urek Vesna - Božič Tina 2. mesto
Hip Hop Male Skupine Člani Blejski Plesni Studio 2. mesto
Disco Dance Solo Članice Ferjan Alja 2. mesto
Hip Hop Male Skupine Pionirji BPS 2. mesto
Show Dance Solo Mladinke Kunšek Maša 2. mesto
Hip Hop Formacije Pionirji BPS 2. mesto
Hip Hop Formacije Člani 2 BPS 2. mesto
Step Solo Pionirke Špela Ahačič 2. mesto
Step Solo Člani Željko Arambašič 2. mesto
Hip Hop Pari Mladinci Heberle Katja - Ambrožič Nuša 3. mesto
Break Dance Solo Mladinci Miklavčič Jonas 3. mesto
Hip Hop Solo Članice Urek Vesna 3. mesto
Hip Hop Solo Člani Urek Roman 3. mesto
Hip Hop Pari Člani Urek Roman - Zadnikar Nejc 3. mesto
Show Dance Solo Pionirke Ahačič Špela 3. mesto
Show Dance Male Skupine Člani Diferente 3. mesto
Hip Hop Formacije Člani BPS 3. mesto
Step Male Skupine Mladinci Blejski Plesni Studio 3. mesto
SP v street plesih - Bremen (27.9. - 4.10.2006)  
Break Dance Battle Mladinci Take A Break 3. Mesto
     

2005

Državno prvenstvo 2005
DISCO DANCE SOLO MLADINKE Avguštin Jagodič Kaja Lin 1
DISCO DANCE MALE SKUPINE MLADINCI Blejski plesni studio 1
DISCO DANCE SOLO ČLANICE Urek Vesna 1
HIP HOP SOLO PIONIRJI Kunšek Gašper 1
HIP HOP SOLO MLADINKE Avguštin Jagodič Kaja Lin 1
HIP HOP PARI MLADINCI Avguštin Jagodič Kaja Lin - Jeglič Karin 1
HIP HOP MALE SKUPINE MLADINCI Blejski plesni studio 1
HIP HOP FORMACIJE MLADINCI B.Boys 1
HIP HOP FORMACIJE ČLANI 2 (SENIORI) Pet do dveh 1
Show Dance Solo Pionirji Mohorič Jure 1
SHOW DANCE FORMACIJE MLADINCI Vladarji teme 1
DISCO DANCE PARI MLADINCI Zupanc Vesna - Sefič Tamara 2
DISCO DANCE PARI ČLANI Mihelič Mateja - Božič Tina 2
Show Dance Solo Pionirke Ahačič Špela 2
Show Dance Pari Pionirji Ahačič Špela & Jekovec Špela 2
Show Dance Solo Mladinke Avguštin Jagodič Kaja Lin 2
DISCO DANCE SOLO MLADINKE Zupanc Vesna 2 - 3
HIP HOP PARI MLADINCI Ambrožič Nuša - Heberle Katja 3
HIP HOP FORMACIJE ČLANI 2 (SENIORI) Hip hop mame 3
Show Dance Male Skupine Mladinci Pices Of Me 3
SHOW DANCE FORMACIJE PIONIRJI Srčni utrip 3
Evropsko prvenstvo v uličnih plesih - Gradec (16. - 19. 6. 2005)
HIP HOP formacije MLADINCI Blejski plesni studio 1. mesto
HIP HOP male skupine MLADINCI BPS 1 1. mesto
HIP HOP pari MLADINCI Kaja Lin Avguštin Jagodič in Karin Jeglič 1. mesto
HIP HOP formacije ČLANI 2 Pet do dveh 2. mesto
SP v uličnih plesih - Bremen (28.9.-3.10.2005)  
HIP HOP formacije MLADINCI Blejski plesni studio 1. mesto
HIP HOP male skupine MLADINCI BPS 1 1. mesto
HIP HOP solistke MLADINKE Avguštin Jagodič Kaja Lin 3. mesto
Svetovno prvenstvo v show plesih - Riesa (22. - 26.11.2005)
SD solo pionirji Jure Mohorič 2. mesto
     

2004

Državno prvenstvo 2004
    Uvrstitev
Hip Hop Solo Mladinke Avguštin Jagodič Kaja Lin 1
Hip Hop Pari Mladinci Urek Roman & Zadnikar Nejc 1
Hip Hop Male Skupine Člani Blejski Plesni Studio 1
Disco/Solo Pionirke Zupanc Vesna 1
Disco/Pari Pionirji Zupanc Vesna & Sefič Tamara 1
Disco/Solo Mladinke Avguštin Jagodič Kaja Lin 1
Disco/Pari Mladinci Jeglič Karin & Avguštin Jagodič Kaja Lin 1
Disco/Male Skupine Mladinci B.Boys 1
Disco/Solo Članice Urek Vesna 1
Disco/Pari Člani Šarčevič Nina & Urek Vesna 1
Disco/Male Skupine Člani Blejski Plesni Studio 1
Disco/Freestyle Članice Kobal Tjaša 1
Disco/Solo Pionirke Sefič Tamara 2
Disco/Male Skupine Pionirji Blejski Plesni Studio 2
Disco/Solo Članice Kobal Tjaša 2
Disco/Pari Člani Ferjan Alja & Božič Tina 2
Hip Hop Solo Mladinci Urek Roman 2
Hip Hop Formacije Mladinci B.Boys 2
Hip Hop Formacije Pionirji Blejski Plesni Studio 2
Hip Hop Pari Člani Urek Vesna & Ferjan Miša 2
Hip Hop Formacije Člani Ii. - Seniorji Pet Do Dveh 2
Hip Hop Pari Mladinci Avguštin Jagodič Kaja Lin & Jeglič Karin 3
Hip Hop Male Skupine Mladinci B.Boys 3
Hip Hop Male Skupine Pionirji Blejski plesni studio 3
Show Dance Solo Mladinke Avguštin Jagodič Kaja Lin 3
Show Dance Male Skupine Mladinci Izza Maske 3
Hip Hop Formacije Člani Ii. - Seniorji Hip Hop Mame 3
Show/Pari Pionirji Sterle Sara & Sefič Tamara 3
Svetovno prvenstvo v street plesih, Bremen, 29.9. - 3.10.2004  
Hip hop formacija mladinci BPS 1. mesto
Hip hop formacija člani2 BPS - Pet do dveh 2. mesto
Hip hop male skupine člani BPS 3. mesto